Hizmetlerimiz

 
   
   

 

 

 

 

HAC;

İnsanın hayatında müthiş tesir ve etkiler bırakacak olan Hac İbadetinin mana ve ehemmiyetine değer vererek daha dikkatli. Titiz ve örnek teşkil edecek şekilde gerçekleştirmek.

UMRE;

Amacımız; mutluluğa giden ortak yolda, yılların kazandırdığı tecrübe birikimini sizlerle paylaşmak, sizlere en güvenilir ve en iyi hizmeti kusursuz sunabilmektir. İnsana, inanca emeğe saygıyı hedef alarak misafirlerimize nicelik anlamında Umre'nin manevi hazzını ve dokusunu yaşatabilmek esas gayemizdir.

VİZE;

Hac ve Umre Vizesi İçin Gerekli bütün işlemler..

BİLET;

Dünyanın her bölgesine ve her şehrine uçak bileti sağlayarak sizleri sevdiklerinize kavuşturmaktır.

OTELCİLİK;

Misafirlerimize belirli hizmet standartlarını yakalamış otelcilik anlayışıyla dünyanın her tarafında hizmet edebilmek. Kişiye özel seyahat paketleri oluşturmak, iş gezileri toplantı organizasyonları düzenlemek.

CATERİNG;

Gelişen dünyada yeni lezzetler üretip insanların sağlıklarına ve damak tadlarına hitap edebilecek güvenilir hizmet sunabilmek

OUTGOING;

Medeniyetlerin iz bıraktığı yurt dışı seyahatlerimizle, misafirlerimize sorunsuz ve profesyonel biçimde hizmet ederek memnuniyetlerine katkı sağlayabilmek.

INCOMING;

Yurt dışından getireceğimiz misafirlerimize ülkemizin zenginliklerini ve kültürünü tanıtırken düşündürmek düşündürürken de mutlu etmektir